Salon HellaTextové pole: DOMŮ
Textové pole: KOSMETIKA
Textové pole: PEDIKÚRA

PRODLOUŽENÍ A ZHUŠTĚNÍ ŘAS

Textové pole: KONTAKT
Textové pole: CENÍK

Nové řasy

Během první aplikace se napřed vybírají umělé řasy vhodné právě pro Vás: řasy se liší délkou, tloušťkou a ohybem. Oči se určitým způsobem připravují, přírodní řasy se odmašťují. Před aplikaci se nedoporučuje líčit a používat make up.

Prodlužování řas spočívá v přilepení jedné umělé řasy na jednu přírodní řasu. Tím řasa prodlouží a chová se společně s prodlouženou řasou úplně přirozeně. Po prodlužování řasy jsou odolné vůči vodě, potu, slzám i bazénovému chlóru. Zároveň jsou řasy silné a dlouhé, krásně natočené, bezpečně k pokožce, očím a kontaktním čočkám. Délku řas klientce doporučíme tak, že přirozená délka vlastních řas je kratší u vnitřního koutku a nejdelší řasy jsou uprostřed oka. Přírodní řasy musí tvořit nejméně 1/3 délky prodloužení, které chcete aplikovat. A doba aplikace je kolem dvou hodin. Další věc - vždycky se zeptáme klientky, zda-li nosí brýle, aby delší řasy jí při nošení brýlí nevadily.

Aby řasy déle vydržely doporučuje se umývat oči lehkými krouživými pohyby a dostatečným množstvím vody. Co nejméně dotýkejte se řas, napravujte a rozčesávejte je speciálním kartáčkem. Snažte se nespát obličejem do polštáře. Tato jednoduchá doporučení zaručí perfektní vzhled Vašich řas!

Doplnění umělých řas

Je zapotřebí korekce i z důvodu, že vaše vlastní řasy se pořád obnovují a prodloužené řasy vypadávají společně s odumřelými vlastními řasami. Vedle odumřelých řas vždy naroste nová řasa, na kterou se přilepí nová umělá při korekci. Časově doplnění řas záleží na tom, kolik řas vypadlo a kolik se je bude doplňovat. Včasná korekce zaručí dokonalý vzhled!

Odstranění umělých řas

Při správné aplikaci umělých řas, používání profesionálních materiálů, zejména lepidla, a dodržování určitých pravidel zacházení s prodlouženými řasami, řasy vydrží přibližně 6 – 7 týdnů.

 

Obvyklé korekce neboli doplnění umělých řas se provádí jednou za 3-4 týdny. Řasy, které špatně drží a jsou křivé se odstraní a přilepí nové řasy, případně doplní jejich počet.

Sice umělé řasy postupně vypadávají spolu s přírodními řasami, v případě když chcete prodloužené řasy odstranit je potřeba se obrátit na profesionála. Existují speciální přípravky, kterými se dá jednoduše a hlavně šetrně pro Vaše přírodní řasy odstranit řasy umělé. Daný přípravek se aplikuje na řasy a během kratší doby tekutina rozpustí lepidlo. Potom se umělé řasy jednoduše odstraňují bez poškození přírodních řas. Po odstranění umělých řas se nanáší výživný olejíček, který dodává řasám vitaminy a zrychlují růst přírodních řas. V případě, že Vaše přírodní řasy jsou tenčí a rostou pomalu se aplikuje speciální přípravek na zrychlení jejich růstu přirozeným způsobem.

Profesionálové nedoporučují odstraňovat umělé řasy doma, protože při odstranění řas spolu s umělou řasou se může odtrhnout řasa přírodní. V žádném případě nelze řasy zastřihávat

tel: 725 239 508

Web design by Tony Linke