Salon Hella

Mokrá pedikúra

Klasická mokrá pedikúra je metoda používaná již desítky let. Celá procedura začíná koupelí nohou v lázni se změkčujícími přísadami. Koupel trvá deset až dvacet minut a během této doby dojde ke změkčení otlaků a mozolů a uvolnění nečistot z nehtových lůžek. Poté pedikérka nohy důkladně osuší a začne s odstraňováním přebytečné kůže a otlaků. Při mokré pedikúře používá k tomuto účelu ostrou žiletku či skalpel, s pomocí kterého opatrně odstraní změkčené kožní přebytky. Ošetření může někdy lechtat, říznutí se u zkušené a šikovné pedikérky není třeba obávat.

Následuje úprava nehtů - zastřižení, opilování, změkčení kůžiček a případné zdobení lakem. Při opilování nehtů, rohy se mírně zaoblují podle tvaru prstu. Na závěr vám pedikérka nohy vyhladí pemzou, ošetří speciálním krémem či olejem a provede kratší či delší masáž, (záleží na předchozí dohodě. ). Obvykle tato procedura trvá necelou hodinu času

Nohy často zanedbáváme. V zimě jsou ukryté pod vrstvami ponožek a celý rok stěsnány v obuvi. Speciální oživující péči, kterou občas potřebují, jim nikdo neposkytne lépe než pedikérský salon. Procedura SPA pedikúry obsahuje základní pedikúru, a to suchou přístrojovou nebo mokrou.

Celá procedura SPA mokré pedikúry začíná koupelí nohou v lázni se změkčujícími přísadami. Koupel trvá deset až dvacet minut a během této doby dojde ke změkčení otlaků a mozolů a uvolnění nečistot z nehtových lůžek. Poté pedikérka nohy důkladně osuší a začne s odstraňováním přebytečné kůže a otlaků.

SPA pedikúra

Salon HellaTextové pole: DOMŮ
Textové pole: KOSMETIKA

PEDIKÚRA

Textové pole: PRODLOUŽENÍ A ZHUŠTĚNÍ ŘAS
Textové pole: KONTAKT
Textové pole: CENÍK

Po klasickém ošetření následuje peeling, kterým se odstraní odumřelé částečky kůže, pokračuje se hydratačním změkčujícím zábalem, maskou a prokrvující, blahodárnou masáží.

 

SPA pedikúra velice příznivě působí na pokožku nohou a na nehty, uvolňuje svaly, takže u té procedury si mimojité příjemně odpočinete. Má omlazující a ozdravující efekt díky použití speciálních přípravků obsahujících elementy, které změkčují, zvlhčují a dodávají pleti elastičnost.

 

Nechte si svoje nožičky rozmazlit a přijďte do našeho salonku Hella na SPA pedikúru!

tel: 725 239 508

Web design by Tony Linke